Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj
informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter
Facebook

Silver Tex

ten produkt należy do grupy: Insoles »Fresh

kod produktu: 010043

opis produktu:

Silver Tex – to komfortowe i higieniczne wkładki gwarantujące uczucie świeżości, zarówno podczas normalnej, jak i intensywnej aktywności. Polecane do obuwia miejskiego, rekreacyjnego, sportowego, a także roboczego. Zalecane przy skłonnościach do nadmiernej potliwości stóp.Wkładka pokryta jest tkaniną z przędzy wielowłókienkowej z zawartością srebra. Warstwa pianki lateksowej i poliuretanowej odpowiada za miękkość, zwiększając komfort chodzenia. Wkładki cechują się bardzo dobrym efektem antybakteryjnym oraz przeciwgrzybiczym (hamują namnażanie się bakterii chorobotwórczych i grzybów). Doskonale pochłaniają pot, są przewiewne, oferują efekt świeżości przez cały dzień. Można prać ręcznie w temperaturze 30oC.

 


Image


pozostałe produkty z tej kategorii:

Korek Frotte Eco Super Active Frotte Frotte do wycinania Bamboo & Alum Fresh Actifresh Soft Latex Actifresh do wycinania Fresh Week Soft Latex do wycinania Odour Stop Duo latex Odour Stop do wycinania Odour Stop Strong