Newsletter

informacje o naszych nowościach.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaps Sp z o.o. z siedzibą 32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 40, w celu marketingu produktów i usług podmiotów powiązanych lub współpracujących z Kaps Sp z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kaps Sp.z o.o. drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów Kaps Sp z o.o.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się Kaps Sp z o.o. w celach marketingowych i handlowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Newsletter

Praca

Jesteśmy  firmą produkcyjną z bogatymi tradycjami stawiającą na dynamiczny rozwój.

Działamy kompleksowo i wielopoziomowo  zarówno na rynkach krajowych jak i zagranicznych.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty, jesteś osobą otwartą i nastawioną na sukces  - dołącz do naszego zespołu już dziś!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  magazynier - operator wózka widłowego

 miejsce pracy: Rzezawa

Ogólny zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny:

 +48 508 272 823

 +48 508 004 660

 CV prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry@kaps.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kaps Sp. z o.o z siedzibą w Rzezawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kaps Sp. z o.o z siedzibą w Rzezawie, ul. Przemysłowa 40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.